Młodszy analityk rynku nieruchomości

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Międzynarodowa firma deweloperska z tradycjami, poszukuje kandydatek lub kandydatów na stanowisko:

Młodszy analityk rynku nieruchomościMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Reprezentacja firmy podczas targów/eventów

  • Wsparcie Managera w codziennych obowiązkach

  • Bieżąca analiza rynku nieruchomości

  • Udział w tworzeniu ofert dla klientów

  • Ciągłe poszerzanie wiedzy na temat konkurencji i nowych produktów

  • Przygotowywanie raportów handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Pakiet szkoleń, możliwości rozwoju

  • Opiekę medyczną, benefity sportowe

  • Pracę w młodym, profesjonalnym i ambitnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.