Młodszy Analityk Procesów Biznesowych (FINANSE I KONTROLING)

BCSG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o nowoczesne technologie.

W związku z uruchomieniem nowego projektu wdrożeniowego poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

Młodszy Analityk Procesów Biznesowych

(FINANSE I KONTROLING)

Osoby biorące udział w projekcie będą odpowiedzialne za:

  • umiejętne identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowo - informatycznych opartych na systemie, aby najlepiej spełniały potrzeby i oczekiwania klienta
  • projektowanie rozwiązań, realizację wdrożeń, parametryzację systemu, opracowywanie dokumentacji systemu
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń w zakresie systemu
  • profesjonalne doradztwo w zakresie systemu

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym obszarem rachunkowości zarządczej / kontrolingu
  • praktyczną znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • samodzielności, zdolności organizacyjnych
  • umiejętności twórczego rozwiązywania zagadnień postawionych przez klientów
  • wysokich umiejętności współpracy z zespołem
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
  • nastawienia na pracę zadaniową

Gwarantujemy:

  • udział w pracach wdrożeniowych w ramach projektów o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość projektowania, tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych
  • zespół dynamicznych i utalentowanych współpracowników

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa