Młodszy Analityk Marketingowy

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamiczną, nowocześnie zarządzaną firmą obecną na rynku już od ponad 30 lat. Jednym z wiodących na rynku producentów komponentów i urządzeń do instalacji grzewczych oraz sanitarnych. Działamy na rynkach międzynarodowych realizując projekty marketingowo-sprzedażowe na całym świecie.

Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat przeszliśmy prawdziwą metamorfozę zwiększając prawie 4-krotnie liczbę pracowników do blisko 350.

Obecnie poszukujemy osób, ukierunkowanych marketingowo na realizację strategii biznesowej na wybranych rynkach, zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie i raportowanie efektywności działań sprzedażowych i marketingowych
  • Analizowanie wyników Spółki w korelacji z aktualnie prowadzonymi działaniami marketingowymi
  • Kalkulacja cen produktów
  • Analizy wewnętrzne sprzedaży i rotacji wyrobów
  • Prognozowanie, ocena planów sprzedażowych
  • Synteza i wyciąganie informacji z pozyskanych danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z Marketing, Ekonomia
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel)
  • Zdolność wysuwania wniosków i formułowania zaleceń
  • Pozytywne myślenie oraz inicjatywa w działaniu
  • Dokładności systematyczności i koncentracji na szczegółach
  • Umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • Zaangażowanie
  • Zainteresowania związane z ekonomią, biznesem

Oferujemy:

  • Udział w strategicznych dla Spółki projektach
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Product Managera
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne