Młodszy Analityk IT/Junior IT Analyst

EQ System Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, logistycznymi, handlowymi i biznesowymi. Dostarczamy uznane na świecie narzędzia i systemy informatyczne, a także tworzymy i proponujemy Klientom własne rozwiązania.

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.

Jak będzie wyglądała Twoja praca?
• Współprowadzenie procesu analizy biznesowej w ramach projektów;
• Współpraca przy diagnozie wymagań biznesowych;
• Tworzenie i korekta dokumentacji analitycznej;
• Współpraca przy analizie trendów rynkowych oraz konkurencji;
• Przygotowywanie prezentacji;
• Uczestnictwo w spotkaniach analitycznych.

Czego oczekujemy?
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów;
• Umiejętność tworzenia prezentacji i dokumentacji biznesowej;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Przywiązanie uwagi do szczegółów i dobra organizacja pracy własnej;
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• Chęć uczenia się i otwartość.

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych;
• Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym;
• Znajomość UML i SQL.

Co oferujemy?
• Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i
możliwości dofinansowania nauki;
• Koleżeńska atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim;
• Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport,
własne sekcje sportowe;
• Elastyczny czas pracy (7:00-17:00), możliwość wyboru różnych form
zatrudnienia i wymiaru czasu pracy;
• Dostęp do najnowszych technologii;
• Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe;
• Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi;
• Integracje, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń.

Wymagania

• Przywiązanie uwagi do szczegółów i dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy