Młodszy Analityk Finansowy

Remondis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 26 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w blisko 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku polskim obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w centrali w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu realizującego projekty fuzji i przejęć (M&A):

  • Udział w procesach due diligence
  • Pomoc w przygotowaniu: analiz, kalkulacji i wycen spółek oraz rekomendacji dotyczących realizacji transakcji
  • Koordynacja projektu min. przygotowanie prezentacji i raportów

Wsparcie zespołu kontroli wewnętrznej:

  • Wsparcie w przygotowaniu analiz finansowych związanych z działalnością operacyjną spółki
  • Udział w optymalizacji procesów wewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)
  • zainteresowanie obszarem corporate finance, fuzji i przejęć
  • chęć pracy w środowisku projektowym
  • min. 1 rok praktycznego doświadczenia w obszarze audytu, analizy finansowej, controllingu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu Office (szczególnie MS Excel)
  • znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej
  • analityczne myślenie i kreatywne podejście przy szukaniu rozwiązań
  • samodzielność działania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, na życie oraz kartę sportową)
Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o nadsyłanie CV
klikając w przycisk aplikuj.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.