(Młodszy) Analityk Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję pracować blisko biznesu i poznać jak funkcjonują finanse w firmie z branży nieruchomości. Przyszły Analityk będzie miał okazję analizować i raportować dane finansowe na poziomie jednostek biznesowych, całej firmy oraz realizowanych projektów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozwijająca się, międzynarodowa firma z branży nieruchomości z siedzibą w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Analiza finansowa i zarządcza - raportowanie do centrali wyników finansowych spółki matki oraz spółek projektowych, przygotowywanie wyjaśnień
  • Raportowanie i analiza odchyleń od budżetów, zobowiązań oraz statusu realizowanych projektów
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznych planów i prognoz finansowych
  • Aktywny udział zamknięciach kwartalnych i rocznych oraz audytach firmy
  • Przygotowywanie raportów dotyczących finansowania inwestycji oraz informacji finansowych wymaganych przez bank
  • Wspieranie procesu zarządzania i monitorowania cash flow
  • Obsługa procesu rejestracji płatności przychodzących oraz wystawiania faktur
  • Sprawna administracja i procesowanie dokumentów finansowych dotyczących projektów inwestycyjnych
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym przy zamknięciach cyklicznych oraz wsparcie przy procesowaniu dokumentów finansowych celem prawidłowego rozliczenia podatków VAT i CIT

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Około 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale finansowym (mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości)
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, świetną atmosferę pracy, szeroki zakres obowiązków, pracę na pełen etat na rok czasu z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page