(Młodszy) Analityk finansowy/Spec, ds. finansów (od zaraz)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z urlopem macierzyńskim, poszukujemy osoby na stanowisko (Młodszego) Analityka Finansowego/Specjalisty ds. finansów na okres zastępstwa (1 rok).

Jest to idealna okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu kontrolingu w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu planów, prognoz, budżetów
  • Przygotowywanie analiz kosztowych/przychodowych
  • Analiza odchyleń i proponowanie działań naprawczych
  • Analiza poszczególnych części sprawozdania finansowego
  • Przygotowywanie raportów z wykonaniu budżetów
  • Odpowiedzialność za kompleksową obsługę projektów w ramach działalności spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze finansów/kontrolingu/księgowości/audytu
  • Możliwość dołączenia do organizacji najpóźniej od 01 października 2018 r.
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Proaktywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji z branży Real Estate
  • Ambitne zadania i możliwość wpływania na rozwój firmy
  • Umowa o pracę na okres 1 roku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page