Młodszy Analityk Finansowy / Analityk Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży gamingowej, poszukuję osoby na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego / Analityka Finansowego

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja z branży gamingowej, zlokalizowana w okolicach Okęcia

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wybranych raportów wewnętrznych dla określonego segmentu.
  • Wsparcie procesu zamykania okresów finansowych.
  • Dbanie o poprawność danych w systemie.
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu.
  • Wsparcie procesów kontrolingowych w spółkach Grupy.

Profil kandydata

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Chęć nauki i rozwoju.
  • Zaangażowanie.
  • Doświadczenie w sporządzaniu różnego rodzaju analiz.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2).
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie arkuszy Excel (warunek konieczny).

Oferujemy

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej.
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Realne możliwości rozwoju.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page