Młodszy Analityk Finansowy/Analityk finansowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Młodszego Analityka/ Analityka finansowego (uzależnione od doświadczenia). Miejsce pracy: Łódź.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Młodszego Analityka/ Analityka finansowego

Opis stanowiska

  • przygotowywanie raportów finansowych i analiz zarządczych
  • monitorowanie wskaźników finansowych
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • kontrola rentowności i marżowości produktów
  • rozliczanie kosztów prowadzonych projektów
  • współpraca z działami produkcji oraz księgowości

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansowym/ekonomicznym
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w kontrolingu/ analizie finansowej/ księgowości
  • znajomość Excela na poziomie średnio-zaawansowanym
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP preferowane SAP
  • mile widziana znajomość angielskiego

Oferujemy

  • opieka medyczna
  • dodatkowe benefity: bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page