Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
• Opracowywanie raportów rozliczeniowych premii, prowizji i refundacji
• Realizacja zadań kontrolnych
• Przygotowywanie zestawień i raportów
• Monitoring procesu raportowo-rozliczeniowego
• Obsługa finansowa procesu rozliczeń sprzedaży oraz przygotowywanie rozliczenia finansowego

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w obszarze: metod ilościowych i statystycznych, informatyki, matematyki
• Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i Access)
• Doświadczenie w obszarze rozliczeń lub analiz sprzedaży mile widziane
• Proaktywność i zaangażowanie w realizację stawianych celów oraz
• Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia oraz samodzielność w działaniu
• Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz oraz umiejętność prezentowania wyników mile widziane

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę + pakiet Benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.