Młodszy Analityk Danych

Kraków, małopolskie

Grupa ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Rozliczanie warunków współpracy z klientami i partnerami niemieckimi
  • Monitorowanie i weryfikacja warunków finansowych realizowanych umów
  • Wyjaśnianie bieżących płatności z klientami niemieckimi
  • Udział w modelowaniu danych zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Wykonywanie zaawansowanych analiz wspierających decyzje biznesowe
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu i Działu Finansowego

  • Jesteś absolwentem lub studentem wyższych lat: matematyki, finansów, ekonomii lub kierunków pokrewnych
  • Liczby i Excel to Twoja pasja (widziana umiejętność tworzenia makr w VBA)
  • Twoje analityczne zdolności podziwiają inni
  • Systematyczna praca sprawia ci przyjemność
  • Chcesz rozwijać umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych i interpretacji wyników liczbowych
  • Jesteś osobą, która lubi działać efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie
  • Chcesz pracować w organizacji, która pozwala na samodzielność działania i docenia zaangażowanie
  • Znasz język niemiecki na poziomie B1 (warunek konieczny)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Pracę, która naprawdę ma sens
  • Atrakcyjne warunki: wynagrodzenie, które cyklicznie rośnie wraz z twoimi kompetencjami
  • Zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
  • Przełożonego, który zawsze znajdzie dla ciebie czas i będzie dbał o twój rozwój w firmie
  • Pracę w firmie, gdzie pracownik naprawdę jest ważny i ma wpływ na swoją pracę
  • Coroczny zjazd firmowy na łonie natury
  • Inne benefity (opieka medyczna, karta Multisport)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka