Młodszy Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1155326

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej w branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Kontrolera Biznesowego.

Twoje nowe obowiązki
Do obowiązków na tym stanowisku będzie należeć przygotowywanie analiz biznesowych i finansowych dotyczących wydatków oraz wyników firmy, udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz wyników oraz weryfikowanie ich wykonania, udział w procesie zamknięcia miesiąca. Młodszy Analityk Biznesowy będzie brał udział w rozwijaniu narzędzi analitycznych służących podejmowaniu decyzji biznesowych, przygotowywał dane i raporty na potrzeby spotkań biznesowych oraz projektów w powierzonych obszarach a także współpracował z innymi działami m.in. IT oraz marketingiem.

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy pierwszego doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenia wyższego kierunkowego / ew. student/-ka 3-ciego roku (finanse, rachunkowość, zarządzanie), bardzo dobrej znajomości programu MS Excel oraz średniozaawansowanej znajomości j. angielskiego (poziom B1/B2). Idealny Kandydat jest osoba skrupulatną, samodzielną, dokładną i komunikatywną. Znajomość Makr, SQL lub VBA będzie dużym atutem.

Na co możesz liczyć?
Nasz klient oferuje rozwojowe stanowisko w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia świąteczne dla pracowników, udział w szkoleniach, itp.).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland