Młodszy Analityk Aktuarialny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, będącego instytucją ubezpieczeniową o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Analityka Aktuarialnego. Wybrany kandydat  powinien posiadać silne umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Młodszy Analityk AktuarialnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz aktuarialnych dla wdrażanych i istniejących produktów ubezpieczeniowych;
  • Optymalizacja procesu raportowania (wdrażanie narzędzi, określanie standardów raportowania);
  • Dokonywanie analiz portfela (m.in. stan portfela, marżowość, rentowność, szkodowość);
  • Zarządzanie zmianą produktu (analiza ich wpływu na projekt);
  • Tworzenie regulaminów, procedur oraz instrukcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, ekonomia, finanse, ubezpieczenia);
  • Doświadczenia w obszarze analiz i raportowania, mile widziane doświadczenie w obszarze ubezpieczeń;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Skrupulatność;
  • Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Udział w strategicznych projektach biznesowych spółki;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.