Opis stanowiska pracy

  • Obsługa frachtu i dokumentacji przewozowej (wydawanie i przyjmowanie przesyłek/ładunków z/do magazynu)
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prowadzenie korespondencji, rejestracja wykonanych czynności w systemie komputerowym
  • Utrzymywanie komunikacji z przewoźnikami, przedstawicielami spedycji lotniczych, agencji celnych i kurierami celem weryfikacji ewentualnych nieścisłości

Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości języka angielskiego - min. B2
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Odpowiedzialności, dokładności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją przewozową

Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych.... Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu, samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad czterdzieści linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Warszawie, Modlinie, Krakowie i Gdańsku. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad pięciu milionów pasażerów.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Logistyka