Młodszy Administrator

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1116831

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora bankowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Młodszego Administratora

Obowiązki:
  • Stałe monitorowanie serwerów i systemów banku
  • Reagowanie na wszelkie ostrzeżenia i błędy serwerów i systemów banku
  • Bieżące rozwiązywanie problemów, ostrzeżeń i błędów prowadzące do ich wyeliminowania a jeśli wykraczają poza kompetencje i wiedzę – przekazanie ich osobom odpowiedzialnym za system i monitorowanie ich rozwiązania
  • Wykonywanie czynności z listy obowiązków zmiany – „checklista”
  • Wykonywanie raportów z wykonanych czynności
  • Przetwarzanie dnia w systemach bankowych – zgodnie z procedurami
  • Monitorowanie wykonania kopii zapasowych
  • Stała aktualizacja wiedzy w zakresie istniejących procedur
  • Zgłaszanie wszystkich spostrzeżonych nieprawidłowości i zagrożeń funkcjonowania serwerów, systemów i danych banku oraz ich bezpieczeństwa
  • Wspomaganie pracy programistów i testerów, z wyłączeniem zadań z zakresu departamentu rozwoju takich jak programowanie funkcjonalności biznesowych

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w IT
  • Podstawowa znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • Znajomość baz danych Oracle, SQL
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (24/7)
  • Wykształcenie wyższe lub studenci studiów (Informatyka, Telekomunikacja, Ekonomia)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland