Młodszy Administrator Systemu

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Na potrzeby klienta działającego na rynku logistyki dla e-commerce na globalną skalę, poszukujemy Młodszego Administratora Systemu, który będzie wspierał autorskie rozwiązania w modelu kilku poziomów administrowania.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów z zakresu weryfikacji i rozwiązywania problemów poprzez platformę zgłoszeniową,
  • zarządzanie oraz utrzymanie systemu,
  • aktualizacja sieci.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows XP (tryb graficzny i konsolowy),
  • znajomość protokołów sieciowych (ssh, telnet itp.),
  • znajomość narzędzi systemowych i diagnostycznych oraz programów wspomagających na licencjach GNU,
  • podstawowa znajomość języka SQL (pisanie prostych kwerend),
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP),
  • dyspozycyjność (praca w trybie zmianowym).

Mile widziane:

  • znajomość obsługi serwera MS SQL Server 2005 (w tym znajomość narzędzi oraz umiejętność filtrowania, łączenia tabel, importu przy użyciu kwerend),
  • podstawowa znajomość języka C#,
  • umiejętność pisania podstawowych skryptów w Bashu,
  • znajomość środowiska Linux (red hat),
  • znajomość SD+.

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media