Młodszy administrator systemów Linux / Unix

S-Net Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu Administratorów systemów Linux na stanowisko Młodszego Administratora Systemów Linux.

Jako Administrator Systemów Linux będziesz odpowiedzialny za funkcjonowanie i rozwój  środowisk hostingowych jak również serwerów klientów firmy. Twoją rolą będzie również świadczenie wsparcia dla Klientów firmy.

Będziesz miał również możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo przy wdrażaniu ciekawych projektów.

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: SYSADM/10/2018

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie, możliwa praca zdalna
  • Dział: Dział techniczny / Administratorzy Systemów

Zadania:

  • Administracja serwerami Linux / Unix oraz zainstalowanymi na nich aplikacjami
  • Utrzymanie i rozwój środowisk hostingowych
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
  • Administracja serwerami klientów
  • Reakcja na zgłoszenia użytkowników
  • Planowanie i wdrażanie nowych projektów

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Praca w trybie zmianowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Swoboda użytkowania i zaawansowana znajomość na poziomie administratora dowolnego systemu z rodziny Linux (Debian, CentOS)
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania WHMCS, DirectAdmin
  • Znajomość Apache, qmail, proftp, MySQL, postgreSQL, postfix

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z hostingiem
  • Doświadczenie w branży IT
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość języków programowania PHP, Perl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce