Opis stanowiska pracy

Dołącz do firmy SUPREMIS - Złotego Partnera SAP i rozwiń skrzydła w Dziale IT. Poznaj z nami najnowsze technologie. Nauczymy cię instalować i administrować środowiskiem SAP HANA. Dowiesz się również, jak diagnozować systemy oparte o tę bazę.

Młodszy Administrator IT - szukamy Ciebie!

Twoją rolą w Zespole będzie:

  • Instalowanie i administrowanie systemami Linux oraz środowiskiem SAP HANA,
  • Diagnozowanie systemów opartych o bazę SAP HANA,
  • Monitorowanie istniejących systemów pod kątem stabilności, bezpieczeństwa oraz wydajności,
  • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi,
  • Poznawanie i rozwijanie nowych funkcjonalności systemu.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Rodzaj umowy najkorzystniejszy dla Ciebie,
  • Indywidualny plan szkoleniowy i opiekę coacha,
  • Ciekawe i ambitne projekty oraz zadania,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wspólne integracje.

Wymagania

Tego oczekujemy i wymagamy od Ciebie:

  • Znajomości systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux,
  • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
  • Swobodnej pracy w konsoli linuksowej,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Jeśli jesteś Pasjonatem informatycznym ta praca jest dla Ciebie.

Dodatkowy atutem będzie:

  • Znajomość systemów wirtualizacyjnych.

Prezentacja firmy

Od ponad 12 lat realizujemy projekty wdrożeniowe i świadczymy usługi opa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych