MŁODSZY/A SPECJALISTA/KA DS. OBSŁUGI KLIENTA

P. U. Hetman Sp. z o. o.

Nadarzyn, mazowieckie

P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy

i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • rzetelna obsługa klienta (odbieranie telefonów , udzielanie informacji o ofercie firmy , wyjaśnienia , reklamacje)
  • obsługa klienta stałego (m.in. wprowadzanie harmonogramów usług wywozu nieczystości)
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do realizacji umów , zleceń

Wymagania:

  • min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw przepisów o podatku od towarów i usług
  • biegła obsługa komputera
  • samodzielność, zaangażowanie , komunikatywność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • program MultiSport
  • ZFŚS
  • ubezpieczenie grupowe ( indywidualne )
  • przyjazna atmosfera pracy ,