Młodszy/a Specjalista/ka ds. HR / Rekruter/ka

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. Rekrutacji

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Prace biurowe i administracyjne;
  • Selekcja dokumentów aplikacyjnych;
  • Publikacja ogłoszeń na portalach internetowych;
  • Pozyskiwanie nowych Klienów.

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży (najlepiej w agencji pracy tymczasowej);
  • Znajomość j.angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy. Wymiar czasu pracy ustalany indywidualnie z kandydatem/kandydatką;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
  • Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.