Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

MŁODSZY/A SPECJALISTA ds. REKRUTACJI (k/m)

Gliwice, , śląskie

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K.

(CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272)

– należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH – specjalizująca się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec, poszukuje:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pozyskiwanie kandydatów różnymi dostępnymi kanałami
Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech
Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy DAKO, planowanie personelu
Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)
Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy
Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)
Sporządzanie profili pracowników
Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

WYMAGANIA:

Masz wykształcenie wyższe, minimum wykształcenie średnie
Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji
Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, Komunikatywność w języku polskim, motywacja
Pozytywne podejście, optymizm i energia
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Umiejętności organizacyjne, niezawodność
Zaangażowanie i lojalność
Gotowość do pracy, elastyczność
Samodzielny i uporządkowany sposób pracy
Mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie warunek)

OFERUJEMY:

Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
Umowę o pracę
Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
Dobrą atmosferę pracy
Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia
Nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych
Narzędzia pracy
Praca jednozmianowa od pon-pt/ 8-16.30h
Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat