Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Młodszy/a Księgowy/a

Warszawa, mazowieckie

Sii Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wyzwania przed Tobą:
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżąca analiza kont księgowych
  • Ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki
  • Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych
  • Bieżące wsparcie działu księgowości oraz innych działów firmy
Oczekiwane umiejętności:
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym
  • Wykształcenie w zakresie finansów i księgowości
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność , skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel )
Korzyści dla Ciebie:
  • Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 30% wzrostu przychodu rocznie
  • Biuro Sii w dogodnej lokalizacji
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe (w których możesz wziąć udział lub wystąpić na nich jako ekspert)
  • Program wsparcia najlepszych – Top Gun
  • Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
  • Niepowtarzalna atmosfera pracy - sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3400 specjalistów w... całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.
Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu.
Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 120 inżynierów, czyli ponad 1 400 rocznie. Sii posiada 9 oddziałów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Więcej na www.sii.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa