Młodszy/a Księgowy/a - od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Księgowanie w systemie faktur zakupu
  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
  • Kontaktowanie się z dostawcami/uzgodnienia dot. faktur
  • Archwizowanie dokumentów księgowych
  • Obsługa skrzynki mailowej z e-fakturami
  • Obsługa rejestru faktur przychodzących
  • Wsparcie zespołu w bieżącym funkcjonowaniu działu KSG

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: Finanse i Rachunkowość lub w trakcie
  • Doświadczenie w księgowaniu dokumentów
  • Znajomość obsługi programów księgowych
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętności organizacji pracy pod presją czasu
  • Umiejętność komunikacji w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco od zaraz na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Budżet ok. 3 500 - 4 000 zł brutto/mc
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość rozwoju
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników
  • Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.