Młodszy/a Konsultant/ka ds. rekrutacji z j.angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. MKR/020/DST

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych, a także udział w ich planowaniu (w tym zarządzanie bazą talentów, aktywne pozyskiwanie kandydatów, sprawdzanie zgłoszeń, przeprowadzanie wywiadów, przygotowywanie ofert)
  • Wyznaczenie potrzebnych umiejętności i cech jakie powinien posiadać idealny kandydat na dane stanowisko, ocena oraz selekcja kandydatów na podstawie posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Opracowanie inicjatyw dotyczących pozyskiwania nowych talentów w celu stworzenia solidnej bazy wykwalifikowanych kandydatów (w tym kandydatów pasywnych)
  • Aktywna współpraca ze specjalistami ds. zatrudnienia w celu zwiększenia efektywności procesu zatrudniania (w tym analiza informacji zwrotnych od specjalistów, udzielanie porad dotyczących ulepszenia procesu rekrutacji/pozyskiwania talentów na podstawie aktualnej sytuacji na rynku pracy
  • Tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących procesu zatrudnienia
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz dbanie o relacje, Pomiar poziomu satysfakcji klientów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karnet na siłownię

Wymagania:

  • 2-4 lata doświadczenia na stanowisku rekrutera w Agencji Pracy Tymczasowej (obejmujące uczestnictwo w wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego).
  • Doświadczenie pracy w dynamicznym środowisku ze stale zmieniającymi się potrzebami i priorytetami (branża outsourcingowa oraz środowisku międzynarodowym mile widziane)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania/utrzymywania silnych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Doskonała organizacja pracy własnej, zaangażowanie oraz chęci do podejmowania wyzwań, umiejętność pracy indywidualnej
  • Znajomość social media oraz obsługi specjalistycznych stron umożliwiających pozyskiwanie kandydatów (np. LinkedIn)
  • Znajomość polskiego rynku pracy
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office ( znajomość systemu ATS, preferowany Taleo - mile widziana)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials