Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki na stanowisku Młodszego Księgowego:

  • weryfikacja i opisywanie faktur
  • księgowanie faktur
  • rozliczenia z pracownikami
  • weryfikacja poprawności kont rozliczeniowych

Wymagania

Jesteś interesującym kandydatem na stanowisko Młodszego Księgowego jeśli posiadasz:

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane studia księgowe)
  • doświadczenie około 1 rok pracy w księgowości (mile widziane)
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umięjętność pracy z Excelem
  • cechy charakteru takie jak: dokładność, zaangażowanie w pracę, chęć szybkiego rozwijania się w obszarze księgowości

Naszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość profesjonalnego rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • pracę z systemem SAP
  • bezpośredni kontakt z językiem angielskim
  • interesujące warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

SL Poland Sp. z o.o. została założona in 2012 jako pierwszy zakład produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość