Opis stanowiska pracy

HRBC Group realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego działu księgowego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Współpraca z Główną Księgową w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ustawią o rachunkowości,
• Uzgadnianie i księgowanie dokumentów sprzedaży oraz zakupu,
• Księgowanie list płac oraz wyciągów bankowych,
• Rozliczenie wydatków pracowniczych oraz delegacji krajowych i zagranicznych,
• Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald księgowych,
• Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT, VAT) oraz statystycznej (GUS, NBP).

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w biurze zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym punkcie w centrum Warszawy
• Dodatkowe świadczenia pozapłacowe w tym między innymi dostęp do prywatnej opieki medycznej
• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
• Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów
• Możliwość rozwoju, wsparcie na etapie wdrożenia do obowiązków, przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów i księgowości lub wykształcenia wyższego oraz przebytych kursów z zakresu księgowości,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość programu Enova,
• Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
• Obsługa MS Excel (poziom bardzo dobry)
• Dokładność, rzetelność, terminowość
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse