Młodsza/y Księgowa/y

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy - Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Analizę i kontrolę poprawności danych w rozliczeniach, stanowiących podstawę fakturowania
  • Bieżący kontakt z klientami, uzgadnianie ewentualnych rozbieżności
  • Współpracę z zewnętrznych działem płacowym
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Dekretowanie faktur kosztowych
  • Wsparcie windykacji należności
  • Realizację powierzonych zadań, zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Analizy i zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 1,5/2 letnie doświadczenie w księgowości
  • Podstawową znajomość prawa podatkowego
  • Bardzo dobrą znajomość Ms Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów
  • Dobrą organizację pracy - umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym - min. B1

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy
  • Benefity tj. pakiet medyczny, dofinansowanie karty Multisport, owoce w biurze
  • Wyjątkową atmosferę w pracy - młodzi ludzie spędzający ze sobą czas nie tylko w pracy!
  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Miejsce pracy blisko centrum Warszawy w pięknym nowym biurze :)

Devire Devire Devire Devire