Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Polski Instytut Księgowości poszukuje dwie osoby na stanowisko. Młodsza/y Księgowa/y.

Zakres obowiązków:

- obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
- księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
- pracę w młodym i dynamicznym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego;

Wymagania

Oczekujemy:

- znajomości programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;
- podstawowej znajomości ustawy PDOP i VAT;
- rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
- bardzo dobrej organizacji pracy;
- dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
- odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.

Prezentacja firmy

Polski Instytut Księgowości to znacznie więcej niż zwykłe biuro R... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja