Młodsza/y Księgowa/y (branża nieruchomości)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana kandydat/ka będzie pracowała na wybranych spółkach wspólnie z Samodzielną Księgową. Od podstaw będzie mogła wdrażać się w specyfikę spółek z branży nieruchomości.

Poszukuję osoby z pierwszym doświadczeniem w księgowości (min. 2 letnie), które chcą rozwijać się w zakresie pełnej księgowości.

Firma gwarantuje realne możliwości rozwoju w ramach organizacji!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana i ceniona firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów finansowych (w tym: fv zakupu, fv sprzedaży, zaliczek, faktur korygujących, not, wyciągów bankowych)
  • Przygotowywaniepłatności iwprowadzanieich dowewnętrznegosystemuERP
  • Przygotowywanie danych do sporządzania deklaracji podatkowych przy wsparciu Samodzielnej Księgowej
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP

Profil kandydata

  • Min. 2 letnie doświadczenie w księgowości
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
  • Dokładność, rzetelność i terminowość
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwój :)

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, karta sodexo, dofinansowania do dojazdów do pracy, kursy językowe, wsparcie psychologiczne)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Świetna lokalizacja firmy - Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page