Młodsza/y księgowa/wy

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

3-19-53920
Wynagrodzenie: 3500 - 5500 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej i rozpoznawanej firmy, poszukujemy ambitnych kandydatów, chcących rozwijać się w obszarze finansów i księgowości na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w zakresie:

- Księgowania faktur kosztowych w systemie SAP
- Rozliczania i księgowania podróży służbowych
- Prowadzenia korespondencji z dostawcami zewnętrznymi
- Kontakt z klientem wewnętrznym
- Wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności
- Tworzenie wewnętrznych raportów wydatków

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe finanse/ rachunkowość/ lub pokrewne
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku – mile widziane w międzynarodowej organizacji
- Dobra znajomość języka angielskiego poziom min. B2
- Komunikatywność i zaangażowanie
- Dokładność i umiejętność rozwiązywania problemów

Korzyści:
- Umowa o prace tymczasową
- Możliwości nauki, rozwoju
- Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
- Przyjazna atmosfera
- Wsparcie merytoryczne team leadera

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse