Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie
Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.
Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Młodsza Księgowa

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Kontrola dowodów księgowych i ich dekretacja
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 2 lata
  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji księgowej
  • Doświadczenie w kontrolowaniu, dekretowaniu i wprowadzaniu danych do systemu księgowego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz języka angielskiego
  • Skrupulatność w wykonywanych obowiązkach,
  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz będzie istotnym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
    i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności
    i poszerzania wiedzy
  • Pracę w młodym zespole nastawionym na rozwój
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej oraz pozapłacowego systemu benefitów dla wszystkich pracowników firmy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.