Opis stanowiska pracy

Biuro księgowe poszukuje Młodszej Księgowej. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w obsłudze klientów o zróżnicowanym profilu i formie prowadzenia działalności gospodarczej.

Zatrudniona osoba będzie włączona w prowadzenie księgowości, odpowiednio do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Umożliwiamy szybki rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

- gotowość do nauki i poszerzania swojej wiedzy
- znajomość programu MS Excel
- wykształcenie kierunkowe (także studenci)

Doświadczenie w pracy w księgowości, znajomość programu Enova, Płatnik oraz umiejętność prowadzenia KPiR i sporządzania deklaracji VAT, PIT lub CIT będą dodatkowymi atutami.

Jesteśmy prywatną firmą doradczą i outsourcingową świadczącą usługi w zakresie... księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze firm prowadzących działalność międzynarodową oraz firm zagranicznych działających w Polsce. Nasi klienci reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.
Wykorzystując doświadczenie w księgowości i w zarządzaniu finansami, wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom w zakresie obsługi administracyjnej i zarządzania. Nasze usługi świadczymy, dbając o zachowanie najwyższych standardów zawodowych, podejmując wyzwania i skutecznie przezwyciężając trudności.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca BPO / outsourcing , Praca HR / Kadry / Rekrutacja