Opis stanowiska pracy

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

-weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów,

-kontrola zapisów na kontach,

-analiza rozrachunków,

-przygotowanie bieżących zestawień, analiz etc. wg bieżących potrzeb

-inne prace zlecone przez przełożonego.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce oraz możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Dla osób zaangażowanych w pracę oferujemy możliwość stałego zatrudnienia.

Wymagania

-wykształcenie średnie ekonomiczne;

-dobra znajomość obsługi komputera;

-samodzielność, odpowiedzialność;

-zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy;

-znajomość programu Excel;

-mile widziani studenci studiów zaocznych

Prezentacja firmy

Już w liceum marzyliśmy o firmie, która pomaga przedsiębiorstwom w prowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa