Młodsza księgowa ze znajomością SAPa (nie korporacja!)

OTTO Work Force

Tychy, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tychy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodsza księgowa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Wystawianie faktur, upomnień, uzgadnianie sald itd.
  • Księgowanie faktur kosztowych i środków trwałych,
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • Prace administracyjne (wysyłka dokumentów, tworzenie różnych raportów i zestawień, archiwizacja dokumentów),
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w nowoczesnym biurze,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Dodatkowe benefity typu Wczasy pod gruszą, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków

WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pełnej księgowości,
  • Znajomość SAPa,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.