Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2018.

Młodsza Księgowa/-y

Warszawa, 01-164, mazowieckie

MSP Finance Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Młodsza Księgowa jest to osoba, która aktywnie wspiera zespół księgowy w Biurze Rachunkowym MSP Finance w bieżących obowiązkach.

Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: księgowanie dokumentów w KPIR, świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, nadzorowanie dekretów kontrolingowych, uzgadnianie rejestrów vatowskich, uzgadnianie rozrachunków, wprowadzanie danych do systemu księgowego, sporządzanie zestawień i raportów w programie excel oraz realizacja innych bieżących zadań z zakresu księgowości, kadr i płac i finansów.

Wymagania

• podstawowa znajomość rachunkowości i księgowości
• dobra znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
• umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość
• chęć rozwoju w zakresie księgowości, rachunkowości i finansów
• mile widziane studiowanie na kierunku ekonomicznym i rachunkowość

Biuro Rachunkowe MSP Finance to firma specjalizująca w usługach finansowych dla firm z... sektora MŚP oraz firm typu start-up.

MSP Finance oferuje usługi księgowe, obsługę płacową i kadrową, doradztwo podatkowe, controlling oraz doradztwo w zakresie zarządzania finansami w firmie.

Biuro rachunkowej i obsługuje firmy z całego kraju.

Solidność, profesjonalizm i dobra komunikacja to wartości, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa