Młodsza Księgowa - spółka działająca w branży farmaceutycznej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla spółki z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej/go Księgowej/go, która jest otwarta na naukę od doświadczonego I stale doskonalącego się w swojej pracy zespołu księgowego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu księgowego w prowadzenia księgowości spółki
  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych (faktury zakupowe/sprzedażowe, WNT)
  • Amortyzacja środków trwałych, leasingi
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca I roku
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Dekretacja dokumentów finansowych
  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów

Profil kandydata

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości ustawy o rachunkowości
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+)
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w pracę I otwartość na wiedzę

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym zespole księgowym
  • Kartę sportową
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Hybrydowy czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page