Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Expert BPO Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Expert BPO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Warszawie na ul. Modlińskiej 129 nowego członka zespołu:

                                               ref: MK-M/03/2020

Poszukujemy osoby uczciwej, odpowiedzialnej i samodzielnej, której zależy na rozwoju i długofalowej współpracy, z poczuciem humoru i dobrze współpracującej w zespole.

OFERUJEMY:

  • bardzo szybki rozwój i wzrost kompetencji
  • zróżnicowaną pracę z ciekawymi Klientami
  • świetną atmosferę w młodym i zgranym zespole
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczność i stałe godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną PZU
  • karty sportowe FitSport
  • lekcje języka angielskiego

OCZEKUJEMY:

  • min. roczne doświadczenie w księgowości
  • doświadczenie w pracy z różnymi systemami księgowymi (preferowany: Comarch OPTIMA)
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu Office (Excel, Word)
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • CHĘĆ DO PRACY I NAUKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielna obsługa księgowa klientów biura na KPiR
  • wsparcie Samodzielnych Księgowych w obsłudze firm na pełnej księgowości
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego, kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej, kontakty z urzędami

UWAGA:

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych NETTO/miesiąc oraz terminu od kiedy mogą Państwo podjąć pracę.

APLIKACJE BEZ TYCH INFORMACJI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.