Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Look For Staff PRO

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO, obecnie dla swojego klienta- firmy działającej w branży meblarskiej poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Obowiązki:

• dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów (szczególnie dokumentów kosztowych); rozliczanie deklaracji VAT;

• weryfikacja i księgowanie wyciągów bankowych;

• współpraca z innymi zespołami oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe ekonomiczne;

• doświadczenie w pracy w finansach minimum 1 rok;

• znajomość przepisów rachunkowych oraz prawa podatkowego;

• znajomość programu Excel;

• znajomość Sage Symfonia FK (możliwość przeszkolenia z systemu);

• dobra organizacja pracy;

• odpowiedzialność, rzetelność, dokładność;

• znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.

Oferowane warunki:

• umowę zlecenie lub umowę o pracę;

• szkolenia w zakresie obsługi wewnętrznego systemu finansowego;

• wsparcie i pomoc zespołu w realizacji zadań;

• pracę w stabilnej firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej Look For Staff PRO to z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne