Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie dokumentów, weryfikowanie ich poprawności i księgowanie zgodnie z polskimi standardami rachunkowości,
  • wyliczanie podatku i sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Wypełnianie oraz składanie deklaracji podatkowych i statystycznych.
  • bieżący kontakt z klientem, urzędami, audytorami i prowadzenie profesjonalnej relacji.
  • Uczestnictwo w pracach związanych z zamknięciem miesiąca

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (specjalność: rachunkowość, finanse lub ekonomia)
  • Znajomość zagadnień podatkowych z obszaru VAT, CIT oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku księgowej/-ego w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w tym Excel

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na zastępstwo (pełen etat) - zatrudnianie za pośrednictwem Adecco.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet medyczny, oraz wiele innych,
  • Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje,
  • Wewnętrzny parking dla pracowników.
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: AKS/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.