Młodsza Księgowa/Młodszy Ksiegowy

HRBC GROUP SP. z o.o.

00-679 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest Agencją Pracy Tymczasowej. Jako agencja realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Numer certyfikatu agencji: 16546.

Aktualnie do naszego działu księgowego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Młodsza Księgowa/Księgowy

Zadania:

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym
  • klasyfikacja kosztów - wyjaśnianie rozbieżności Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • bieżące rozliczanie kont rozrachunkowych i rozliczeniowych
  • księgowanie i rozliczanie różnic kursowych
  • sprawozdawczość GUS i NBP
  • bieżąca analiza kont analitycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • Pakiet Benefitów pozapłacowych Wdrożenie i wsparcie w realizacji zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, w którym chętnie dzielimy się wiedzą
  • Biuro w Centrum Warszawy

Wymagania

  • Znajomość zagadnień wynikających z Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz Ustawy o podatku od towarów i usług
  • Roczne doświadczenie zawodowe w dziale księgowym - mile widziane
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność, zaangażowanie, inicjatywa
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu ENOVA

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy