Młodsza księgowa / Młodszy księgowy (płatny staż)

Mark-Audit Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mark-Audit to polska firma księgowo-doradcza, oferująca swoje usługi na terenie całego kraju. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza zapewniają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa w dobie dynamicznych zmian na polskim i światowym rynku.

Młodsza księgowa / młodszy księgowy (płatny staż)

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur sprzedażowych i wyciągów bankowych
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • sprawdzanie zgodności faktur z zamówieniem
  • uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • wsparcie Działu Księgowości w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Finanse lub Rachunkowość)
  • znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
  • podstawowa znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywność oraz umiejętności analityczne
  • mile widziane doświadczenie w formie stażu na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • płatny staż (min. 3 miesięcy)
  • zatrudnienie na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość zdobycie wiedzy oraz nabycie umiejętności praktyczne w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Mark-Audit to niezależna polska spółka świadczącą profesjonalne usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa