Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje młodszej księgowej / księgowej do obsługi spółki z o.o.

Zakres obowiązków:
- kontrola obiegu dokumentów w firmie Klienta
- wprowadzanie dokumentów kosztowych i przychodowych do rejestrów VAT
- obsługa dokumentów kadrowych
- zbieranie danych do naliczania list płac
- sprawdzanie raportów kasowych i rozliczeń delegacji
- archiwizacja dokumentów księgowych
- wprowadzanie dokumentów kasowych i bankowych
- rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków

Wymagania:
- co najmniej podstawowa znajomość programu Comarch Optima
- podstawowa znajomość programu MsExcel
- podstawowa znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień kadrowo – płacowych
- znajomość programu Płatnik
- dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z rozliczanie dotacji

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16
- pełny etat na zastępstwo za osobę idącą na urlop macierzyński
- pracę częściowo w siedzibie Klienta
- opiekę medyczną
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- lokalizacja: Warszawa Praga

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Tezaurus działa od 2007 r. Obsługujemy małe i średnie f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa