Młodsza Księgowa/Księgowa z doświadczeniem w biurze rachunkowym

IQ TAX 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

00-549 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego pod nadzorem przełożonego
- Prowadzenie KPIR działalności gospodarczych
- Sporządzanie sprawozdań finansowych
- Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT
- Inne czynności w zakresie obsługi księgowej
- Bieżący kontakt z klientami

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia w biurze rachunkowym

- Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office

- Mile widziana znajomość programu FK Comarch ERP Optima

- Dobra organizacja pracy, dokładność

- Odpowiedzialność, pracowitość

Oferujemy

- Pracę w przyjaznej atmosferze

- Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków

- Możliwość nauki oraz rozwoju i stabilne zatrudnienie

- Możliwość uczestnictwa w pracach zespołu audytorskiego poza podstawowym zakresem obowiązków

- Możliwość odbywania praktyki i aplikacji na Biegłego Rewidenta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy również o wskazanie kwoty netto oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną firmą outsourcingową świadczącą usługi księgo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse