Dobra Agencja Sp. z o.o.

Młodsza kadrowa

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy młodszej kadrowej do firmy zajmującej się instalacjami elektrycznymi w zakładach górniczych. Umowa na pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 w dobrze wysposażonym biurze na Bojkowie w Gliwicach. Wynagrodzenie na początek 2 500 zł na rękę, po 3 miesiącach okresu próbnego do negocjacji.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie akt pracowniczych (firma zatrudnia kilkadziesiąt osób),
  • przygotowywanie wykazów czasu pracy,
  • organizacja szkoleń BHP, badań lekarskich i szkoleń stanowiskowych,
  • wystawianie świadectw pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Zaangażowanie i komunikatywność,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu i codziennej pracy,
  • Zarobki od 3 450 zł brutto (2 500 zł netto) na początek,
  • Okresowe premie i bonusy.