Mł / Spec. ds księgowości

Semisul Poland Sp. z o.o.

00-679 Warszawa, mazowieckie

00-679 Warszawa

Główne zadania:

  • przygotowanie co miesięcznych raportów kosztowych
  • nadzór i organizacja dokumentacji księgowej w systemie Saldeo
  • weryfikacja faktur kosztowych pod względem poprawności i zasadności
  • naliczanie i przygotowanie faktur sprzedaży w systemie Saldeo
  • rozliczenia pracowników w zakresie kosztów paliwowych i naliczanie zwrotów
  • współpraca z Głównym Księgowym i Kadrami
  • kontakt z dostawcami w zakresie zgodności dokumentacji i terminów płatności

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności MS Excel
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Saldeo będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, sumienność,
  • skuteczność komunikacyjna
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w miłej dynamicznej atmosferze
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • efektywny proces rekrutacji i zatrudnienia
  • pracę w biurze w Warszawie zlokalizowanym przy stacji Metra

Numer rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.