MŁ. INSPEKTOR DS. TERAPII UZALEŻNIEŃ DZ. TERPEUTYCZNEGO

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2520

Obowiązki:

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRACY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SW W ZAKŁADCE PRACA https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-rzeszowie-ogloszenie-o-naborze-82021-ml-insp-ds-terapii-uzaleznien GDZIE PODANE SĄ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA I TERMINY W JAKICH NALEŻY SKŁADAĆ DOKUMENTY. kandydat do służby na stanowisko terapeuty ds. uzależnień powinien posiadać jedno z poniższych:
1. Certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub zaświadczenie potwierdzające status osoby uczestniczącej w programie szkoleniowym do uzyskania certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień, albo
2. Certyfikat psychoterapeuty lub zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu lub możliwość przystąpienia do egzaminu uprawiającego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • CERTYFIKAT: SPECJLAISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku mającym zastosowanie w resocjalizacji, w szczególności: resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki, pedagogika specjalna, pielęgniarstwa, psychologii, socjologii, teologii, filozofii, nauki o rodzinie, zdrowia publicznego

Miejsce pracy: ZAŁĘSKA 76, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRACY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SW W ZAKŁADCE PRACA https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-rzeszowie-ogloszenie-o-naborze-82021-ml-insp-ds-terapii-uzaleznien GDZIE PODANE SĄ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA I TERMINY W JAKICH NALEŻY SKŁADAĆ DOKUMENTY.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy