Mistrz Zmiany w Dziale Utrzymania Ruchu

SSI SCHÄFER

Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. z o.o. realizuje projekt magazynu automatycznego w okolicach Bolesławca.

SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców oraz serwisu rozwiązań logistycznych i magazynowych aż po realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca. Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Bolesławiec na stanowisko:

Lokalizacja- Bolesławiec

Zadania:

  • Kierowanie, wspomaganie i kontrola pracy grupy techników Utrzymania Ruchu - zmiana składała się będzie z 3 - 4 Techników
  • Usuwanie usterek, bieżące utrzymanie instalacji i wykonywanie regularnych przeglądów
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i poprawną obsługą instalacji automatyki
  • Komunikacja z działem Wsparcia Technicznego przy rozwiązywaniu problemów
  • Dokumentowanie i raportowanie do Szefa Działu zakresu wykonywanych prac oraz stanu instalacji.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie (min. zawodowe) kierunkowe w zakresie elektromechaniki, mechatroniki, budowy maszyn lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętność czytania planów elektrycznych, planów instalacji Acad
  • Podstawowa wiedza informatyczna - komputer - otoczenie sieciowe
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Zorientowanie na potrzeby Klienta - świadomość wysokiej jakości świadczonych usług
  • Doświadczenie w pracy z układami sterowania PLC będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy zmianowej 24/7

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Pracę z technologicznie zaawansowanymi urządzeniami do obsługi logistycznej magazynu - przenośniki pojemnikowe, kartonowe, układnice, system podwieszkowy do ubrań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rynkowe wynagrodzenie

Zapraszam do przesłania CV wraz z dopiskiem:

„Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego (na stanowisko Kierownika Zmiany / Mistrza Zmiany prowadzonego przez Wostok HR sp. z o.o. w imieniu SSI SCHÄFER Sp. z o.o.”.

KRAZ 13050

Prezentacja firmy

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka