MasterHR

Mistrz Zmianowy

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Łozienica

Zadania:

  • Prowadzenie zmiany produkcyjnej - zarządzanie grupą do 30 osób (brygadzistami poszczególnych wydziałów i pracownikami działu produkcji)
  • Nadzorowanie pracy poszczególnym liniom technologicznym,
  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym poza obecnością osób decyzyjnych, m.in. w weekendy,
  • Delegowanie pracy pracownikom poszczególnych wydziałów,
  • Podejmowanie decyzji w zakresie napraw urządzeń linii technologicznych,
  • Sporządzanie raportów zmiany produkcyjnej.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza, brygadzisty lub lidera zmiany,
  • Umiejętność zarządzania zespołem około 30 osób - utrzymanie dyscypliny i kontroli czasu pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - spalinowymi poparte praktyką,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność podejmowania decyzji, wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, współpracy i nawiązywania relacji z pracownikami na różnym poziomie stanowisk.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Dofinansowanie z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, paczki i wyprawki dla dzieci) oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu światowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.