INVADO SP Z.O.O.

Mistrz Zmianowy

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników – ok. 30 osób.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych.
  • Kontrola przestrzegania standardów jakościowych w procesie produkcji.
  • Realizacja zleceń produkcyjnych.
  • Nadzór nad ustawianiem maszyn zgodnie z reżimem technologicznym.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w celu utrzymania ciągłości produkcji.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie celów.
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.