Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mistrz Zmianowy

Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:

  • koordynowanie procesów produkcyjnych oraz wspomaganie pracy podległego zespołu
  • zapewnianie ciągłości produkcji i terminowej realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem oraz standardami technologicznymi
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn oraz prawidłowym wykorzystaniem maszyn i narzędzi podczas pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem norm jakościowych
  • monitorowanie wskaźników wydajnościowych, kontrola zużycia materiałów stanów magazynowych
  • raportowanie przełożonym bieżących problemów i ich rozwiązań oraz zgłaszanie awarii
  • szkolenia stanowiskowe pracowników
  • nadzór nad przestrzeganiem BHP

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku min. 3 lata
  • znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego
  • znajomość systemu ERP oraz języka obcego będą dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, planowania i ustalania priorytetów
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, chęć nauki i rozwoju
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę e dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Numer referencyjny: MZ/02/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.